پس از تحویل سفارش شما به شرکت حمل و نقل ، شماره رهگیری پستی در سیستم ثبت شده و سپس وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر می کند.

پس از ارسال سفارشات وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر کرده و شماره رهگیری مرسوله ، جهت پیگیری های بعدی در داخل سیستم ثبت شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

آورین طب همواره سعی دارد تا سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن پردازش کرده و برای شما ارسال کند. با این حال گاهی اوقات ممکن است بنابه دلایل مختلف (مانند تاخیر ارسال تامین کننده ، تاخیر تامین کالا و…) پردازش و ارسال سفارشات اندکی بیشتر زمان ببرد. در این حالت لطفا تامل نموده و سفارشات خود را از همین صفحه پیگیری نمایید(توجه داشته باشید که برخی از مراحل سفارش (مانند: پردازش ، بسته بندی و ارسال شده) گاهی به صورت جمعی در سیستم اعمال می شود).

از آنجایی که مرسولات فروشگاه الوند ستوک به صورت انبوه تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می شود ، امکان ذکر جداگانه محتویات هر مرسوله امکان پذیر نبوده و از این جهت ممکن است محتویات ذکر شده در وب سایت پست با سفارش شما مغایرت داشته باشد.

در این صورت سفارش شما در حال پرداخت بوده و یا لغو شده است (همین طور ممکن است شماره موبایل را به درستی وارد نمی کنید).

پس از تحویل مرسوله شما به اداره پست جمهوری اسلامی ایران ، وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر کرده و شماره مرسوله پستی در داخل سیستم ثبت می شود.
با وارد کردن شماره ۲۴ رقمی (ش.مرسوله پستی) دریافت شده از این صفحه ، در داخل وب سایت پست (https://tracking.post.ir/) می توانید از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.

1-ثبت سفارش از جانب شما در وب سایت الوند استوک (دریافت سفارش)

۲-اطلاع به تامین کننده در صورت نیاز به تامین کالا (پردازش)

۳-آماده سازی و بسته بندی اقلام سفارش (پردازش)

۴-تحویل سفارش به شرکت حمل و نقل (ارسال سفارش)

۵-ثبت شماره رهگیری مرسوله در سیستم (ارسال سفارش)

۶-تحویل مرسوله به شما

لطفا بررسی نمایید که شماره رهگیری مرسوله را به درستی در وب سایت مربوط به همان شرکت حمل و نقل (پست) وارد می نمایید.
در صورتی که با بررسی دوباره ، از نامعتبر بودن شماره رهگیری مرسوله اطمینان پیدا کردید ، می توانید با ارسال یک تیکت به بخش تماس با ما ، همراه با توضیحات و ذکر شماره سفارش ، مسئله را مطرح نمایید.

با استفاده از بخش پیگیری سفارشات و با وارد کردن شماره موبایلی که با آن ثبت سفارش نموده اید ، می توانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

اگر تمامی سفارش های شما با یک شماره موبایل ثبت شده باشد ، با وارد کرده شماره موبایل در قسمت پیگیری سفارشات ، وضعیت آخرین سفارش شما نمایش داده می شود.

با کلیک روی عکس و وارد کردن کد مرسوله از آخرین وضعیت کالای خود مطلع شوید